Meníme svet chlpáčov 🐶

Volám sa Sušienka a Pet Farm Family je firma, ktorú založila moja panička s páničkom. Všetko sa to začalo kvôli mojej nechuti k piškótam a nekvalitným surovinám. Prišla som za Alie (moja panička) a jasne som jej povedala: „BAF,“ čo v preklade znamená: „môžeš mi napiecť niečo lepšie prosím?“ A Alie napiekla! Najlepšie sušienky pod slnkom vznikli z lásky ku kvalitným ingredienciám, udržateľným zdrojom, a samozrejme kvôli mne.

 

"Ak sme zmenili život aspoň jednému chlpáčovi k lepšiemu, všetko to naše úsilie za to stálo, BAF!" 🐶

 

Sušienka 🍪,
ktorá zmenila všetko!

Odvtedy som vyrástla nielen ja, ale aj moje sestry – Špagetka a Škorica, a samozrejme aj firma. Je prirodzené, že sme okrem sušienok začali vyrábať aj iné fajnotky, keďže kvalitných vecí nikdy nie je dosť. Akoby to bolo včera, keď svetlo sveta uzrel prvý sušený stejk, či konzerva. Momentálne ponúkame celú radu chutných, zdravých a hlavne udržateľne vyrábaných produktov pre psy a mačky.

Láska k zvieratám ale u chlpáčov nekončí! Staráme sa o to, aby zvieratá, ktoré nám dávajú mäso, mali šťastný a slobodný život. Voľné výbehy a divá príroda sú pre nás základné etické štandardy, ktoré musí každý dodávateľ mäsa splňovať.

EKO-logický ♻️ ,
before it was cool

V našich životoch hrá významnú rolu ekológia, a preto je prirodzené, že naše poznatky využívame aj pri výrobe. Křupavé místo, naša továreň v Prahe, kde všetky fajnotky vznikajú je jeden veľký EKO experiment. Celá budova beží na zelenej energii, recyklujeme, čo nám labky stačia, využívame lokálne zdroje, čím znižujeme emisie CO2, podporujeme BIO farmárov a výrobcov ekologických materiálov.

Toto všetko je Pet Farm Family. Krmivo budúcnosti, ktoré vo svojej miske vyňucháš už teraz. Dobrú chuť, BAF!

Spoznaj náš drím tím! 🔥

Naplniť brušká tisícov chlpáčov je riadna makačka, no my chrti máme výdrž a nedáme sa tak ľahko! Vďaka ľudiakom okolo nás to zvládame vždy v chrumkavej kvalite.

Sušienka Zakladateľka & šéfová

Špagetka Logistika, škrabkanie & spánok

Škorička Head Chef & sbskár

Matej Toman Co-founder, CEO

Alie Lengyelová Co-founder, COO, social media

Lukáš Lengyel Šéf vývoja & výroby

Tomáš Hriško Grafický design

Tomáš Vrbenský Veľkoobchod, expedícia

Marián Polák Šéf nákupu & projekt manager

Oľga Čertická Zákaznícky servis & expedícia

Teodora Nagy Co-owner, CEO / pobočka HU

Kitti Zaja Obchodný zástupca, EU

plus
PRIDAJ SA K NÁM

Hľadáš novú výzvu? Možno hľadáme práve teba! 👀

 

Ako som už spomínala, všetko naše jedlo sa vyrába v Prahe. Keď niekedy pôjdeš okolo, zastav sa v Křupavom místě na Drahobejlovej 24 (kúsok od O2 arény) a pozri sa na vlastné oči, že sa to dá robiť zdravšie, chutnejšie a ekologickejšie, BAF!

Křupavé místo

Místo, kde to všetko vzniká a vonia.
Křupavé místo

Sušienka

Tá, čo za to všetko môže.
Sušienka

Křupavé místo a jeho mäkké nástrahy

Po poriadnej makačke a behačke, padne krátky šlofíček vhod.
Křupavé místo a jeho mäkké nástrahy