Zo zákulisia Sušienkova: BALENIE FAJNOTIEK

20 October 2016/ Balenie Priroda Recyklovanie

Sušienkovo je rodinná firma s dlllllhoročnou tradíciou, ktorá siaha do až do roku dvetisíííícdvanásť! Na začiatku nás bolo presne jeden kus a teda za všetkým a celýýým týmto nápadom som stála ja – výmyselníčka Sušienka, chlpáč príjemného vzrastu, ideálneho na obsadenie akéhokoľvek kresla v domácnosti s dostatočnou silou vyhostiť pánička navyše ležiaceho v mojej posteli! Tó, že táto firma nesie meno po mne je snáď každému chlpáčovi jasné...

Potom sa ku mne pridali páničkovia a nejaký vnúútorný hlas mi naznačoval, že sa k nám čosi "plíži"... podľa slov, chutné a malé, som pochopila, že sa jedná o moju súúúkmeňovkyňu, neskôr pomenovanú Špagetka, ktorá mi začala vyjedať zásoby sušienok. Po čase sa k nám pridali ďalší rodinný kamoškovia a tí k nám zas zavolali na výpomoc ďalších a ďalších. Dnes je nás už veľa, my a presne 8 ľudiakovských kúúúskov, ktorí tu makajú a odfukujúúúúúú, až sa z pece parí a naše odsávačky nestííííhajú!

Pod našim venčením, teda velením sú vo voľnom výbehu ľudiaci, ktorí neustále vylepšujú výrobu a snažia so o ešte kvalitnejšie a ekologickejšie výrobné procesy. Tó že u nás napríklad všetok odpad separujeme je štandard, ktorý by ste mali mať doma už dávno vyriešený. Od toho sa odvíja všetko, napríklad aj, výber balených surovín. Preferujeme nákup/výkup ovocia zeleniny bez obalového materiálu. Keďže si už nejakú časť zeleniny pestujeme sami (repu, mrkvu), odpad tu nevznikáááá. U nás si nájdu miesto aj šupky, ktoré odsahujú najviac živín a nakoľko je všetko bez akééééhokoľvek postreku je všetko nášmu zdraviu prospešné :)Balenie je u nás alfou betaglukánom. O čosi jednoduchšie á hlavne zrorumiteľnejšie povedané, ekológia je u nás prvoradá! Milujeme a rešpektujeme prírodu. V Sušienkove vieme, že každé zviera je živý tvor, ktorý si zaslúži šťastný život. Všetko čo do prírody vyhodíme má určitý kolobeh a keď tomu prispôsobíme obaly, vieme, že tým prírode trochu odľahčíme a že Gaia bude rada, že sa kvôli moderným výýýdumkom nemusia rúbať ďalšie lesy a podobne, a naša zver si tak môže naďalej spokojne žiť. U nás vymýšľame, špekulujeme a neuľahčujeme si cestu, či už v rámci výroby fajnotiek, alebo balenia. Ba naopak, rady pre vás, my dve so Špagetkou, prinášame čo najviac prírodné a nám prirodzené chute a materiály.
Nakoľko sme ééééshop, je pre nás dôležité priniesť vám kamoškovia, zážitok, lásku a to naše nadšenie z výroby až k vám do pelieška priamo pod ňufák! Tó, že je balíček plný vami naklikaných zdravých fajnotiek je tou najchrumkavejšou čerešničkou na torte, aj keď my torty nepapáme, skôr máme radi tie čerešničky, ale bez kôstky, tá je pre nás chlpáčov, brekeke!
Bonusovo, chceme potešiť aj páničkov aspoň vizuálne, nakoľko sú oni aktívnymi platcami vašich balíčkov. A ak nevyjedajú balíčky ako tí naši, potom majú bonusov aj viac :) Radi pristupujeme k objednávkam idividuálne, keďže sme všetci iní, svojskí, jedineční! Každý chlpáč si predsa zaslúži šťastný domov, poriadnu behačku, pohodlný peliešok a chrumkavé fajnotky zo Sušienkova :)


Máš k tomu čo povedať? BAF!

BIO má zmysel

Na surovinách nešetríme. BIO certifikát je pre nás zárukou udržateľnosti výroby, pôvodu a kvality.

Späť k prírode

Recyklujeme, eliminujeme plasty a chémiu, využívame overené a lokálne zdroje.