Že som chudá jak pes? Ďakujem, a dokonca bez jo-jo efektu!

13 March 2019/

Pozri! Ten pes je samá kosť a koža!!
No určite, prvý kuk veľakrát klame. Máme aj svaly! Bez svalov by sme nevládali toľko behať! Veď my potrebujeme jednak štíhlu líniu & aerodynamický tvar, aby sa nám lepšie vyberali zákruty keď naháňame Gumkáčov (nezabúdaj, sme chrti).

Zdravá línia sa nám najlepšie stráži dvoma spôsobmi:
1. pohybom, 2. správnou dávkou raňajok & večere!


Línia sa najlepšie udržuje s kamošmi pri hre, BAF!
Línia sa najlepšie udržuje s kamošmi pri hre, BAF! To nás aj najviac baví, nehovoriac o tom, že sme fit a o to zdravšie. 

Ale veľmi dôležité je aj dáááávkovanie!
Keď si tvoj pániček na tanier naloží o trochu viac, než by mal, hneď sa cíti nedobre, že? No, my chlpáči sme na tom úúúúplne rovnako. Problém je ale v tom, že páničkovia sa pri jedení vedia stopnúť a povedať si: "fuj, keď toto zjem, tak sa totálne prežeriem," no my pri jedení ŽIADNE ZÁBRANY NEMÁME – jedlo je viac než národ, či láska k sebe samému, BAF!Preto je dôležité vždy čítať inštrukcie od šéfkuchára (výrobcu), ktoré vždy vyňucháte na zadnej strane našich konzerv. Odporúčame sa podľa nich riadiť, keďže napríklad naše fajnotky sú omnoho výýýživnejšie, ako väčšina krmiva na trhu a preto sa aj objemovo menšia dávka vyrovná konkurenčnej preplnenej miske.

Jedz s chuťou & primerane k tvojej aktivite. A keď si už na tej zadnej strane čítaš, nezabudúdaj na zloženie a na to, že PET FARM FAMILY je 100% #BULLSHITFREE, BAF!Máš k tomu čo povedať? BAF!

BIO má zmysel

Na surovinách nešetríme. BIO certifikát je pre nás zárukou udržateľnosti výroby, pôvodu a kvality.

Späť k prírode

Recyklujeme, eliminujeme plasty a chémiu, využívame overené a lokálne zdroje.