Workshop výroby repelentu v Bratislave!

14 June 2017/ Priroda Repelent Zdravie

Pre veeeeľký úspech aký náš repelent bezpochýb obhájil a pre ešte väčší záujem vás chlpáčov, sme sa rozhodli vytvoriť workshop na výrobu repelentu aj u vás v Bratislave!

Všetky bratislavské & okolité typy chlpáčov sa môžu tešiť na psímojkošenie, či škrabkanie za uškom, ktoré bude hlavným bodom programu pomimo výroby! Miesto ešte vyberáme, nakoľko našou hlavnou podmienkou a prioritou je, aby sa workshopu zúúúčastnili aj chlpáči. Miesto s presným časom doplníme v priebehu nasledujúcich dní. Čo je ale dôležité, ukázať podporu našej chrumkavej akcijošky, kde si potrebujeme overiť, či naplníme nami nastavené kapacity. Tak šup, pošťuchaj pánička a prihlás ho na workshop, kde ti vytvorí sušienkovský Repelent do divočiny.

Cena workshopu je symbolických 10eur. K dispozícií budeš mať rôzne typy silíc, olivový olej, bylinky, s ktorými si spolu na workshope vyrobíme účinný Repelent do divočiny. Odídeš s plnou miskou repelentu, ktorý si budeš následne po dobu celéého leta (alebo až do minutia zásob) riediť s vodou + dostaneš eko sklenennú nádobu s rozprašovačom, ktorú budeš môcť využívať už ako finálny Repelent do divočiny, BAF!

Rezervuj si flek na náš workshop 23.6.2017: ahoj@susienkovo.sk


Rezervuj si flek na náš workshop 23.6.2017: ahoj@susienkovo.skMáš k tomu čo povedať? BAF!

BIO má zmysel

Na surovinách nešetríme. BIO certifikát je pre nás zárukou udržateľnosti výroby, pôvodu a kvality.

Späť k prírode

Recyklujeme, eliminujeme plasty a chémiu, využívame overené a lokálne zdroje.