POMOC ÚTULKÁČOM & ŠARPEJ V NÚDZI

09 May 2018/ Zo zakulisia

Nielen máj je lááásky čas! Poznáš už náš láskavý projekt POMOC ÚTULKÁČOM? Jeho počiatky siahajú k Špagetkiným minuloročným narodeninám, kedy sme s touto tradíciou začali, a za tú dobu sa nám podarilo naplniť nejednu misku
POMOC ÚTULKÁČOM funguje celoročne, keďže pomáhať treba nie len cez Vianoce, ale stále a čo nám len labky stačia. Zbierku pre chlpáčov útulkáčov môže podporiť každý, aj keď vlastného chlpáča nemáš, no máš ich rád.

V Křupavom místě máme pre útulkáčov špeciálny cenník, ktorým sa snažíme pomôcť i my v PET FARM FAMILY. Už čoskoro sa môžeš tešiť na sekciu POMOC ÚTULKÁČOM, ktorú vyňucháš na našom sušiwebe a tým pádom budeš môcť pomáhať aj z druhého konca sveta, BAF!

ŠARPEJ V NOUZI – láskavá organizácia, ktorá pomáha všetkým opusteným šarpejom. Tým, ktorí sa ocitli na ulici, v útulku, či sú vážne chorí a opustení sa snažia pomôcť, vyliečiť ich, socializovať ich a nájsť im vysnívaný domov. Bohužiaľ, my si ich všetkých adoptovať nemôžeme. Pomôcť však môžeme všetci dokopy, aj keď si náhodou psíka dovoliť nemôžeš. Vieme, aké ťažké je rozbiehať takýto projekt a preto sme šarpejom darovali cez 100 kíl mäsa, nech majú, kým si nenájdu domov, o jedlo postarané.

V apríli sa PET FARM FAMILY zúčastnila milého zrazu ŠARPEJOV V NÚDZI. Pri tejto chrumkavej príležitosti sme stretli šarpejov, ktorá svoj vysnívaný domov stále nenašli ááá práve kvôli nim tento sušiblog vznikol. Pozri sa na nich pekne zblízka a možno si nájdeš nového kamoša na celý život, BAF!

BORIS (5-6 rokov)

Fyzicky aj psychicky veľmi šikovný pes, ktorý hľadá parťáka na spoločnú behačku divočinou. V dočaske sa naučil cestovať MHD a nemá problém s pohybom medzi ľuďmi. Aj keď žil na záhrade, kde ho bývalá rodina “zabudla,” rýchlo si zvykol aj na život v byte. Záhrada mu ale utkvela v pamäti a preto sa najlepšie cíti na čerstvom vzduchu, v prírode, najlepšie po boku svojho osudového pánička, s ktorým bude spoločne objavovať svet, BAF!


MOONA (cca 2 roky)

Povahovo veľmi milá a hravá fenka, ktorá si aj v svorke dokáže zabezpečiť poriadok. Šikovníčka! K ľuďom je zo začiatku nedôverčivá, ale keď sa zoznámi bližšie, stane sa z nej klbko lásky. Moona potrebuje trpezlivého pánička, ktorý jej venuje svoj čas, lásku a trpezlivosť, keďže na milujúcich majiteľov zatiaľ šťastie nemala.


BORI (3 roky)

Tento pán úžasňááák je ako stvorený pre pánička, ktorý bude mať do odhodlanie s ním pracovať, keďže skvele funguje na povely a je šťastný, keď sa môže rozvíjať. Bori je psík čistotný a zvyknutý na byt. Zbožňuje ľudí a deti a je vždy pripravený sa psímojkošiť. Cestovanie za divočinou, či už tou mestskou, alebo vlakom za divočinou lesnou, zvláda na jednotku. Bori je pripravený stať sa tvojím najvernejším priateľom za každých okolností.


VIVA

Do dočasnej rodiny prišla z útulku, ktorý sa jej veľmi neosvedčil. Teraz sa má ale skvele, naberá na váhe a je šťastná. Hneď, ako bude v poriadku, tak ju ešte čaká jedna malá operácia a potom už bude pripravená na odchod do nového, maximálne milujúceho domova.

 

BAF!

Máš k tomu čo povedať? BAF!

BIO má zmysel

Na surovinách nešetríme. BIO certifikát je pre nás zárukou udržateľnosti výroby, pôvodu a kvality.

Späť k prírode

Recyklujeme, eliminujeme plasty a chémiu, využívame overené a lokálne zdroje.