NOVINKA: HOLISTICKÉ MÄSÍČKO KRAVA

Posted by Sušienka Vipetová on

MÚÚ - o slovíčko sa hlási kamoška KRAVA! Naša šťavnatá novinka zo sušienkovskej kuchyne, ktorú už vyňuchááááš na sušiwebe, či v našom Křupavom mieste na Prahe 9. Pokiaľ si milovníkom našej HOVÄDZINKY, tak ver, že aj túto poctivú fajnotku si zamiluješ.

“Cváák!”

Ááá, tuna už niekto mäsíčko otvára. To sú moji páničkovia - ževraj, aby sa mi lepšie písalo. To beriem všetkými labkami, BAF!


Základnou zložkou nielen v KRAVE je kvalitné mäsko (67%). Ako u všetkých našich fajnotiek, aj tu sme si dali záležať na tom, aby kravy pochádzali z fariem s voľným výýýbehom. Vlastne, ono sa to tak nejako všetko točí okolo lúk, hájov a pastvín. V Sušienkove, teda v Pet Farm Family (stáááále si zvykám aj ja), veľmi dbáme na to, odkiaľ mäso pochádza. Nemyslím z mrazničky, alebo chladničky, ale či pochádza od zvierat, ktoré mali šťastný život, užívali si prírody a čerstvej trávy, bez všelijakých antibiotííík, či iných nezmyslov. Podporujeme poľnohospodárov a farmy, kde ešte vedia, ako sa aj napriek tejto uponáhľanej dobe, ktorá je rýchlejšia, než naša Divá sviňa, majú k zvieratám a prírode správať. Nielen za Kravou vyňucháš obrovskýýý kus práce, či už našej, alebo našich dodávateľov.

Neboj, kamoško, nie je to len o mäsíčku. Pochutnáš si aj na ďalších superskýýých ingredienticách, ktoré našu novú kravu parádne dopĺňajú. Najskôr tu máme mrkvu a cviklu. Vedel si, že si tieto dobroty, ak to sezóna dovolí, pestujeme sami. Že nie?! Tááák, teraz to už vieš. Ďalej zeler, brusnice, chia semienka a bylinky (petržlenová vňať, listy púpavy, žihľava, mäta a pestrec mariánsky). Jo, a najnovšie tiež pridávame aj fajnovú spirulíííínu, ktorá je bohatým zdrojom železa, B1 a B2 na tvoju imunitu a vitality, či zdravú kurkumu, ktorú zbožňujú aj naši páničkovia, BAF!


Teraz už len stačí Kravu prihodiť do batôžku (hodí sa aj BARF-istom) a vyraziť na výlet niekam do divočiny. S kravou získaš kvalitnú dávku živín, vitamínov, minerálov a antioxidantov, taaakže ťa nejaká tá túra len tak neskolí, BAF!