Návod ako prežiť Chrumkavé Vianoce!

Posted by Sušienka Vipetová on

Vianoce by mali byť časom, kedy zabudneme na všetky starosti a venujeme sa len našim najbližším! Veríme, že aj tvoj pániček začne konečne odfukovať spolu s tebou a bude ti minimáálne poldňovým masérom a zauško-škrabkačom, BAF! Je dobré mu pripomenúť, že naháňanie sa za darčekmi nie je k ničomu, veď vianočný čas je o čosi úúúúplne inom. Máme tu pre vás oboch zopár užitočných rád, ktorými vás dvoch ešte viac spojíme, aby ste si uvedomili, aký je čas vzácny a že netreba mrhať ani s jednou minúúútkou.
1. Poriadne sa vybehajte!
Varenie, pečenie, či upratovanie počká. Jednoducho zbaľte švestky a vyberte sa spolu od skorééého rána kamsi do divočiny, za dobrodružstvom. Choďte spolu zažiť čosi, čo nie je vašou bežnou rutinou. Šup na nové miesto, ktoré môžete spoločne objavovať, aj keby ste mali byť von iba hodinku, BAF! Lokša a Hoďto so sebou, do batôžka, a ide sa!


2. Nezavadzaj pri zdobení stromčeka!
Ale pekne sa ulož do teplej clouďáááckej deky, kdesi, odkiaľ máš krásny výhľad na tvoju milovanú rodinku a vychutnávaj si to šťastie, ktoré z tvojej rodiny srší cez celúúú obývačku, ach! Pekne sa nechaj stískať, oni si ťa prídu vymojkať, lebo rovnako im bude hriať pri srdci pohľad na teba, spokojného odfukujúúceho a čumiaceho spod deky :) Á pripomeň, nech nezabudnú na "salóóónky" z našeho sušeného mäska :)

3. Každý máte to svoje jedlo
Nenechaj sa ulakomiť na páničkovú večeru, ty máš pred sebou čerstvú nádielku, plnú Mäsíčka, ktoré zasýti tvoje bruško a ulahodí tvojim chuťovým pohárikom, BAF! Rovnako, nedovoľ vyjedať z tvojej misky, jednoducho do misiek si nelezte, ale pekne naraz sa spolu navečerajte a poriadne si tieto všetky fajnotky užite do sýýýtosti. Áno, tieto špeciálne momenty majú dovolené odchýliť sa od normálneho stravovacieho módu, dnes si môžeš dať aj z Divej Svinky o čosi viac, BAF. Salónky, vyprážaný kapor, či majonééézový šalát sa s Losími Bobkami nedá porovnať, kamoško, téda ak ti ich pániček náhodou nezabudol objednať!
4. Spokojne odfukujte a poprdkáávajte si
Neexistuje nič láskavejšie, či prítulnejšie, ako sme my, chlpáči. Téda, až na niektoré drsné typy, ktoré si páničkovia iba nevedia vychovať, ale o tom bude až novoročný blog, ktorý nasmerujeme opäť k výchove. Jednoducho sa spoločne uložte pred krb, či len tak sledujte hviezdy na oblohe z pohodlného gauču, ktorý si dnes pri tejto spešl vianočnej príležitosti prisuňte k oknu o čosi bližšie..Venujte si všetok svoj čas, lásku á kľudne si pritom pochrumkávajte na Bezmäsku a hlavne choďte spoločný deň ukončiť von na večernú kakačku! Doschrumkania kamoškovia, so Špagetkou vám všetkým želáme prekráááásne Vianoce, BAF! :)