Naši makači z Pet Farm Family!

21 January 2018/ Makači Pet Farm Family

Tento sušiblog sme si so Špagetkou navrhli trošku inak, bude venovaný našim makačom z Pet Farm Family. Práve vďaka tomuto blogu sa o nich dozviete čosi viac, či možno konečne zistííte, kto všetko za týmto stojí! Pohodlne sa zababušte do deky, pániček nech ti otvorí Losie Bobky a spolu sa tak začítajte do nášho novoročného špeciááálu:Alie


Naša milovaná pánička, ktorej náruč je vždy pripravená objímať a rozdávať lásku! Táto Strapaňa, občasne aj Copaňa, ako ju zvykneme volať, je veru riadna výmyselníčka! Tá napríklad môže za každý názov, ktorý vidíte na našich etiketách. Veselá kôpka z východného pobrežia republiky je dnes hlavnou hnacou silou v Pet Farm Family. Stará sa o jej dušu, a tedá aj o informovanosť vás páničkov o všetkých detailoch, ktoré sú v našich zdravých fajnotkách ukryté. Rada za celú Pet Farm Family crew ukazuje, že sa to dá robiť aj inak. Zdravô, s láskou a s ohľadom, či rešpektom na zvieratá, či životné prostredie. Taktiež má pod “labkou” kóóómplet soušl média. Jej rukopis vidíte vééľmi zreteľne (keďže má pod labkou: instagramy, spamy, facebúúúky). Neustáále a nepretržite dokumentuje životy nás dvoch, Sušienky a Špagetky). Je to naša dvorná fotografka a rečníčka! Tieto pravdy spod deky potom ukazuje svetu – vám, kamoškovia. Jej ďalšou srdcovkou, pokiaľ bude vlááádať a stíííhať aj naďalej, je balenie vašich “dogsonalizovaných” balíčkov, BAF! Tó ona vám tam vždy navymýšľa všetky tie venovania, láskavé odkazy na krabiciach, popííísané od hora až na dol! Á presne pre tieto detaily ju potom každý deň oblizujeme až za uškami!
Matejko a.k.a. Fúzač


Makač číslo dva, hneď po páááničke Alie (sory, dámy majú prednosť, neber to v zloooom :), ktorý to s nami tiahne od saméého začiatku! Vždy sú si oporou, tí naši páničkovia a sú veľkým príkladom toho, že ak svoju prácu milujete, život sa potom žije naozaj veselo, aj keď ste v práci od ráána do večera, ako títo dvaja! Ešte že majú nás, lebo to by sa od práce ani nepohli, BAF! Láskavý, milý, vždy ochotný pomôcť a poradiť, napríklad aj pri výýýbere sušienok! Spôsobil revolúúúciu v stravovaní, lebo navrhol obaly pre chlpáčov také, že by ich pre krásny, farebný šat, schrumkol nejeden pániček. Á nielen to! Má na starosti na kompletku celý design sušiwebu (tó aby toho mááálo nebolo), á že mu to ide takto od ruky! My tu máme pod labkou iba samých šikovných ľudiakov! Večný optimista, inovááátor a hnací motor celej crew, bez ktorého by naša identita nebola tým čím je a za čo sme mu obe véééľmi vďačné! A popri tom ešte stíha riadiť celýýý celučičký kolos tejto našej chrumkavej továrne!
Lukáš


Šéf kuchárov a prekladateľ v jednom! Že to nejde dokopy? Veď vidííte, že ide! Šikovný, pohľadný mladý muž s obrovským zanietením pre prácu, ktorú musí mať vždy urobenú na výýbornú. Šéf kuchárov, ktorý nám vždy čosi prinesie na koštovku, hlavne pri schvaľovaní nových príííchutí! Ich vymýšľanie, nielen pre tieto chrumkavé momenty, priam zbožňujeme... Pomáha našim páničkom (Alie a Matejovi) s dolaďovaním receptúr, ktoré sme mu vložili do rúk a ktoré je potrebné neustááále vylepšovať! Až sú všetky sušienky, mäsíčko, či stejky dosušené, príde na rad dolaďovanie textov a preklady do angličtiny (keďže sa práve tomutó na tej najvyššej škole škôl venoval), o ktoré sa s láskou stará!
Saška


Ďalšie žieňa v našej crew s milou povahou, ktoré sa členom Pet Farm Family jednoducho muselo stať. Vedúúca baliarenského úseku & skladu + zanietená office menežéééérka, ktorá má stôl vždy zaprataným množstvom „nepodstatnýýých“ papierov, ktoré nám iba zavadzajú pri prechádzkach po stole... Áno, čítate dobre, občasne si dávame so Sušienkou takéto námatkové kontroly! Všetci musia mať pre nás vždy pripravenú nejakú chrumkavú sušienku, inak musia do kolien. POMÉÉÉ drepy! Zabalí všetko, čo nezabalííí ju, je hlavnou súčasťou veľkých objednávok, ktoré putujúú aj k vám, do vášho mesta, či miesta, ktoré s páničkom radi navštevujete. Tak nabudúúce vedzte, že aj tieto sušienky, stejky, či konzervy pre vás prácne a s láááskou zabalila Saška s jej pomocníčkou Monikou, a v nepretržitých šichtách psychicky napomáhala aj Alie!
Monika


Naša vôbec prvá záááákazníčka tutó u Čechúňov, kde žijeme. Jacksonova milovaná panička s óóóóóbrovským zanietením a bojovnosťou, ktorú hádam ani toto útle žieňa nemá kam ukryť, a predsa jej sila a láska vyžaruje na kilometre ďaleko! Adoptívna mama všetkých greyhoundov sveta, ktorá je odhodlaná meniť spolu s nami svet zvierat i chlpáčov k lepšiemu! V Pet Farm Family sa ujala dôležitej úúúlohy, ktorej sa statočne drží a s nesmiernou vervou vedie zákaznííícky servis! Vyrieši všetky vaše požiadavky a je hneď pripravená na ďalšie. Pod palcom má aj fejsbúúk českého typu, aby už nedochádzalo k šumom typu: čo to tie čučoriedky v našej Divočine súúúú?
Michal


Obchodný zástupca á všeho všudy pomocník + veselá kôpka v jednom! Vždy vysmiaty od ucha k uchu, pripravený dodať všetko tam, kam si to vy páničkovia zažiadate. Stará sa o neustááále dodávanie našich zdravých produktov do všetkých obchodov na Slovensku. Je neustááále v pohybe a ochotný prinášať nám nové ingrediencie, aj z “Tramtááárie”, ak si to zmyslíme! Presne to si na ňom ceníme, že sa nevykrúúúca, ale s vervou a zanietením rieši každú úúúlohu, ktorú mu zadáme my dve, BAF! Ó áno, to aj jeho vždy vyňucháte na Dobrom Trhu, ktorý Michaľko absolvuje pravidelne, spolu s našimi páničkami (Alie+Matejom). Tó oni traja sú poväčšine vašimi hlavnými “obskakovačmi” á rozprááávačmi, ktorých tam vždy pri našom sušienkovskom dogfoodtracku vyňucháte (nehovoriac o pomocníkoch, ktorým bez pochýb je aj Miškova Zuzka a jej šikovné a láskavé ruky!).
Július


Ďalší fešák, ktorý patrí do našej chrumkavej Pet Farm Family crew a bez ktorého by sme neboli tým kým sme, BAF! Najmä pre jeho šikovné ruky, ktoré vyriešia každúúú chybičku na našom sušiwebe, nakoľko technická časť sušiwebu je jeho hlavnou náplňou práce. Fúzač s óóóóbrovským srdcom, ktorý chce byť súčasťou našej revolúcie, ktorú sme v chlpatom svete začali, BAF!
Marek a.k.a. Oky


Náš pohľadný vedúúúci nákupčí. “Ta-dáááá”, to je náš Oky! veeeeľká to osobnosť v menšom tele (tó je ako u Špagetky!) Fúúúzač, podobný nášmu páničkovi, len mu to tiahne viac do ryšava! Och veru, nebol by deň kedy by sa tento mužííík s veeeľkým srdcom netešil z našej prítomnosti! Vždy nás v našom Křupavom místě víta s otvorenou nááááručou, pripravený škrabkať za ušami, ako každý správny člen Pet Farm Family crew, BAF! Má pod labkou, teda palcom našich farmááárov, s ktorými komunikuje, aby sme mali z čoho vyrábať a pravidelne niečo opravuje, alebo inštaluje, bez rečí a s večným zanietením do práce všakovakééého druhu. No čo by sme si bez nášho Okyho počali? Nóó, ako on rád hovorí, bolo by nám bez neho veeeeľmi smutno!
Mary


Tieto jej šikovné ruky len oblizovať a oblizovať a tak dúúúfať, že sa trošku z jej kreativity na vás prilepí, BAF! Tó ona má pod labkou každú kreslenku, ktorá zdobí naše etikety na sušienkach, stejkoch, či konzervách. Taktiež rada na mieru namaľuje, podľa prianí páničkov, portrééét, napríklad teba kamoško! Vaše portrééétovky, ktoré sú vždy vystihnuté do posledného detailu, zdobia celé naše Křupavé místo. Tak veru, Mary je nepochybne ďalším dôležitým členom našej chrumkavej crew, ktorý si u nás zííískal veľa sŕdc i obdivu (i ten náš), BAF!
Niko


Hlavný kuchár v Pet Farm Family a láááámač ženských sŕdc, ktorý maká ako taký „šroub,“ a.k.a. šrúúúúb! Nebojácny mladý muž s príjemným kukučom, ktorému ani jedna z nás nevieme odolať, hlavne pre tie jeho šuchotavé vrecká, ktoré nám vždy čosi prepašujú z kuchyne! Chuligán je to, takto vykrádať naše záááásoby! ..ale keď zistíme, že to kradne pre nás, roztrasúú sa nám všetky labky a chlpy na tele od nebeskej vône, ktorú so sebou prinesie a ktorá nás načisto omááámi!Lukáš


Pomocný kuchár, a.k.a. kuchtíík! Vysokýýý, hádam najvyšší mužík z našej vzácnej kuchárskej crew. Vždy pripravený podať všetky potrebné ingrediencie z tých najvrchnejších poličiek! Vzááácny to človek, ktorý k nám prednedávnom zavítal. Niečo na ňom ma stále udivuje: maká v našej kuchyni a predsa vonia po mede? To bude asi tým, že med je jeho veľkou láááskou a vášňou, ktorej sa mimo našej kuchyne so zanietením venuje. Láskavý, veselý ľudiak s dlaňami pripravenými hladiť každú chlpatúúúú dušu.
Jakub


Tento pomocný kuchtík uzatváára našu výrobnú crew. Spolu s Lukášom a s Nikom sa starajú o výrobu všetkých vašich i našich obľúúúbených fajnotiek! Moc toho s nami tento milý chlapík síííce nenakecá, ale maká za troch čóó si ceníme a vážime, BAF!Ondřej


Tajomný obchodník a zástupca Alie + Mateja. Spolu s ďalšími úúúúspešnými ľudiakmi sa k nám Ondřej pridal v priebehu tohto roka. Je nesmierne rád (a my sme mu vďační), že chce stáť po boku nás a našej zdravej revolúúúúcie! Inšpiratívny ľudiak s množstvom skúúseností, ktoré nabral za ten čas čo sme sa nepoznali! Je rááád, že ich konečne u nás môže naplno využiť, BAF!Mišel


Ktorú sme si takto my tu interne nazvali, je ďalším členom našej Pet Farm Family crew. Šarmantná pomocníčka & milujúúúca škrabkačka za uškami, BAF! Človek s véééľkým srdcom a nekonečne dlhými rukami, ktoré nás vždy radi škrabkajú. Aj ona je dôležitou súčasťou tým kým sme, nakoľko sme detailisti a naše etikety chceme mať vzorne a pekne nalepené. Tó všetko ona! Olepila! Sme vďačné za tvoje šikovné ruky, teba ako osôbku, a že si v tom spolu s nami, BAF!
Matúš


PET FARM FAMILY ACADEMY, je ďalším chrumkavým projektom, ktorý sme koncom roka stihli rozbehnúúúť a v ktorom sa budeme venovať vám, páničkom. Ako inak, vyňuchali sme toho najšikovnejšieho ľudiaka, s rovnakou energiou, ktorá koluje v tele aj našim páááničkom. Šikovný a pohľadný chlapík spod Tatier je pripravený spolu s nami zmeniť svet chlpáčov k lepšiemu! Vernými parťáčkami sú mu, Rena a Lucy, ktoré Matúš naučil všakovakým “trikom”, ktorými sa vždy rád popýši!


BAF!Máš k tomu čo povedať? BAF!

BIO má zmysel

Na surovinách nešetríme. BIO certifikát je pre nás zárukou udržateľnosti výroby, pôvodu a kvality.

Späť k prírode

Recyklujeme, eliminujeme plasty a chémiu, využívame overené a lokálne zdroje.