Jedlo bez kravín? Tak mi nalož!

Posted by Alie Lengyelova on

Tak, ako Michal David zbiera Céééčka, väčšina výrobkov pre chlpáčov na pultoch zbiera Éééééčka. A že ich tam je habadej!

Farbivá, konzervanty, zvýrazňovače chute, mäsokostná múčka sa nejakým zázrakom stali štandardom v produktoch, ktoré bežne kúpite v zverimexe. Pri tom je to taká blbosť, BAF! Sme živým dôkazom že to ide aj bez týchto NEZMYSLOV!

Väčšííím strašiakom ako éééčka sú však podradné a nekvalitné suroviny. Na tie narazíme naozaj na každom kroku a z niektorých sa nám až ušká krúúútia od zdesenia. Každý kuchár predsa vie, že základom kvalitného jedla sú kvalitné suroviny, že? U nás v kuchyni sme nasadili laťku naozaj vysoko!


Naše mäso pochádza jedine z voľne žijúcich zvierat. Či už sú to zvieratá z fariem alebo z voľnej prírody. Naše zvieratá pobehujú celé dni po lúke, či lese, jedia prirodzenú stravu, slnko im svieti nad hlavou... Mäso z takýchto zvierat je oveľa zdravšie a výýýýživnejšie, ako mäso z tých nepekných klietkových a stajňových chovov, BAF! 
Ďalším rozdielom medzi klasikou a nami je ten, že u nás v konzervách, granuliach a v pamlskoch nájdeš naozaj reáááálne mäso, a to sa len tak nevidí! Krmivo pre chlpáčov je považované za skvelý odpadkový kôš pre veci, ktoré by už mäsom nenazval nikto.
Mäsokostná múčka napríklad pochádza zo starej dobrej kafilérie, kde je v obrovskej odstredivke oddeľovaný tuk od proteínu za veľmi vysokej teploty, ktorá túto surovinu zbaví všetkých patogénov (rozumej - v kafilérii končia mŕtve zviera zo všelikadiaľ). Brrr, fuj! Veru, o dôvod viac prečo sa oddnes budeš zaujímať o pôvode surovín, ktoré denno denne dávaš svojmu chlpáčovi, BAF!


Nezabúdaj že PET FARM FAMILY je 100% #bullshitfree, BAF!