IDE SA DO SVETA! SUŠIENKOVO SA MENÍ NA PET FARM FAMILY

Posted by Sušienka Vipetová on

Pokiaľ sa pamätáte, na začiatku roka sme vám sľúúúúbili veľa chrumkavýýýých noviniek. A každý chlpáč predsa vie, že sľuby sa majú čo? No predsa plniiiť! Tak vám teda prinášame výber tých najlahodnejších novôt, ktoré ste mohli za tento rok u nás vyňuchať. Jednu z nich sme si šetrili až teraz na leto, kedy všetko hovädzie dozrieva, rovnako, ako aj Sušienkovo. Tento rok je čas zmien, ale nebojte sa, len k lepšiemu! :) So Špagetkou vám o všetkom pekne poporiadku porozpráááávame.


Väčšia búda s lepšou kuchyňou!

Tento rok sme začali naozaj veľkolepo a to otvorením Křupavého místa, čo je naša továreň na fajnotky a predajňa v jednom. Pred tým, ako sme sa rozhodli nasťahovať, sme však museli náš nový peliešok nejak upraviť. Keďže tu pred nami bol len sklad, úplne bez fajnotiek, museli sme si ho prehrabať od podlahy až po strechu.


Pracovali sme dňom i nocou. Skvelí ľudiaci nám pomáhali vyrobiť všetko, od prvej šrúbky, až po poslednú kľučku na dverách, aby tam nebol prievan. A že sa nám to podarilo!Od kuchyne až po našu pohodovú predajňu s relax aj páááárty zónou. Všetko bolo postavené primárne pre vááás kamoškovia, aby ste nás mohli navštíviť, pokecať a hlavne aby ste mohli nakuknúť do našej kuchyne, kde sa všetky naše fajnotky vyrábajú, BAF!Narozdiel od iných tovární, na návštevu nepotrebuješ nájsť v balíčku zlatú vstupenku, ale stačí ti dobehnúť na Drahobejlovu 24 do Prahy, BAF! Okrem toho, že tu vždy nájdeš tie najčerstvejšie fajnotky, môžeš nakuknúť do výroby, aby si na vlastný ňufák presvedčil, že naše ingrediencie sú naozaj najjjlepšie.


MIAW!

Ten pazvuk som nevydala ja, BAF! To bol ďalší z našich spokojných chlpatých zákazníkov. Na veľtrhu For Pets sme tento rok priniesli aj naše nové 100% mäsové konzervy pre mačacích kamošov. V šťavnatej konzerve nájdu okrem mäsa z přeštického prasaťa aj tresku, makrelu, alebo sliepku a trochu parádneho vývaru. Nič viac, nič menej a ako vždy zo zvierat z voľného výbehu. Musíííím povedať, že sme z tých konzerv okoštovali aj my, a boli výýýborné.
MUF & MÚÚ!

Nie, nemám nádchu. Ten zvuk určite pochádza od voľne žijúceho muflóna, ktorý sa nám nasťahoval do konzeriev. Okrem MUFLÓNA máme aj ďalší prírastok – KRAVU, ktorá tvoju prázdnu misku doplní o šťavnaté mäsíčko z voľne sa pasúcich býkov zo Slovenska. Ako vo všetkých našich holistických konzervách, aj tu nájdeš kompletnú dávku živín, vitamínov, minerálov a antioxidantov. Povinná výbava na dni plné behania.
Dodržuj pitný režim!

Dobi si energiu pomocou poctivých vývarov (vyzretá novinka zo sušienkovskej kuchyne, BAF!). Hovädský, Lososový, či Zverinový. Vývar skvele doplní akékoľvek jedlo chuťou a výživou, čo oceníte nielen počas náročných letných dnííí. Pomôže vám aj pri rôznych problémoch s trávením, kedy je najlepšie si dať diétu a byť iba na vývare.

A TO NAJLEPŠIE NA ZÁVER:Hurááá, ide sa do sveta!
Naša malá rodinná firma sa pomaly ale isto rozrastá a nejak nám tie mäsíčka začínajú prepadávať cez okraj republiky. Preto sme jedného dňa dali bojovú poradu a rozhodli sa, že by bolo skvelé, keby sa o nich viac dozvedeli aj chlpáči mimo Česka a Slovenska.


Zahraniční chlpáči majú tiež právo na kvalitné a zdravé fajnotky, presne, ako ich poznáte vy. Jediný problém je, že nám nejak nerozumejú. Brešú a mňaukajú totiž v rôznych jazykoch a vyznať sa v nich nedokážem ani ja, nieto ešte Špageta.Ozaj, Špagetka. Pamätám sa ešte na tie časy, kedy som tu bola šéfovou ja. Sušienkovo dostalo meno po mne, takže všetky sušienky boli zaručene moje. To sa ale zmenilo príchodom Špagety, kedy som sa o fajnotky z kuchyne začala deliť nielen s vami, chlpáči, ale aj so Špagetkou, BAF! Prijala som ju za svoju právoplatnú sestru a sušienkotesterku už dávno, a preto by nebolo spravodlivé, aby sa Sušienkovo volalo len po mne.
Keďže je to rodinná firma, kde nám s výrobou z tých najlepších ingrediencií pomáhajú skvelíííí ľudiaci, rozhodli sme sa zmeniť názov na niečo, čo by naozaj odrážalo to, o čo tu naozaj ide. Tu by som sa chcela vrátiť k brechaniu v cudzích jazykoch a už vás ďalej neťahať, ako naše vývary. Sušienkovo je odteraz PET FARM FAMILY. BAF!Nemusíte sa od strachu chytať za uši, že sušienky už nebudú tak chrumkavé, alebo že mäsíčko nebude z voľne žijúcej zveri. Práve naopak. Meníme iba meno, nie filozofiu. Všetky naše výrobky budú, rovnako ako doteraz, každým dňom lepšie a lepšie. Veríme, že to oceníííte a keď nás na ulici uvidíte, nebudete sa zdráhať a veselo si zakýveme chvostami na privítanie tak, ako doteraz.

Vaša Sušienka a Špagetka.