História MDF – Medzinárodný deň feniek

Posted by Alie Lengyelova on

Dikičko Jackouš za krásnu kytičku tulipánovú, si ukážkový gentleman, BAF!

Kam siahajú prvé zmienky nášho roky oslavovaného sviatku MDF?

Všetko to začalo príchodom Sušienky, ktorá vymyslela toto všetko a ktorá má pod labkou celé vedenie Pet Farm Family. Emancipovaná mladá fenka, ktorá hneď v prvý rok svojho života určila jasné pravidlá tohto sviatku a že je potrebné ctiť, vážiť & oslavovať nás! Nakoľko si my, vaše milované fenky, vašu lásku, psímojkošenie i priazeň zaslúúúžime.

Jóóój samé tulipány dostávame počas dnešného dňa, ale kde mám tie sľúúbené stejky z MORIAKA? 

Prečo práve 8.3.?

Zápisky a zmienky o tomto dátume jasne ukazujú, že išlo o náhodu a tento deň by sa mal podľa Sušienky oslavovať každý deň.

Gratulant Jackouš sa blíííííži: “Monika, stay & drž tie tulipány pre žienky moje poriadne, nech ti nepopadajú!”

Sviatok MDF vo svete

Dnes, už oslavuje MDF kde kto, stalo sa z toho “klišé“, ale je dôležité nezabúúúdať na odkaz, ktorý má niesť a tým je jednoznačne, láska, ktorá v nás fenkách neustále vyhráva boje s vami páničkami, ktorý nás sem tam necháte doma ležať v pelechu a nepustíte nás do postele, alebo žé nás rozmaznávate piškótami, ktoré už aj my fenky vieme, že stoja za prd makový a skôr sme za poctivé odmeny, napríklad z Divej Svine. Aj tak vás ľúúúbime, rešpektujeme, počúvame a stále dúúúúfame, že nám tie Losie Bobky už konečne objednáte! ..ako sme už vyššie spomínali, u nás je vzácna každá žienka, a to po celýýý rok! V tento deň je ale o dôvod viac darovať kyticu tulipánovu, venovanú z lááásky