História MDF – Medzinárodný deň feniek

08 March 2018/ Zo zakulisia

Dikičko Jackouš za krásnu kytičku tulipánovú, si ukážkový gentleman, BAF!

Kam siahajú prvé zmienky nášho roky oslavovaného sviatku MDF?

Všetko to začalo príchodom Sušienky, ktorá vymyslela toto všetko a ktorá má pod labkou celé vedenie Pet Farm Family. Emancipovaná mladá fenka, ktorá hneď v prvý rok svojho života určila jasné pravidlá tohto sviatku a že je potrebné ctiť, vážiť & oslavovať nás! Nakoľko si my, vaše milované fenky, vašu lásku, psímojkošenie i priazeň zaslúúúžime.

Jóóój samé tulipány dostávame počas dnešného dňa, ale kde mám tie sľúúbené stejky z MORIAKA? 

Prečo práve 8.3.?

Zápisky a zmienky o tomto dátume jasne ukazujú, že išlo o náhodu a tento deň by sa mal podľa Sušienky oslavovať každý deň.

Gratulant Jackouš sa blíííííži: “Monika, stay & drž tie tulipány pre žienky moje poriadne, nech ti nepopadajú!”

Sviatok MDF vo svete

Dnes, už oslavuje MDF kde kto, stalo sa z toho “klišé“, ale je dôležité nezabúúúdať na odkaz, ktorý má niesť a tým je jednoznačne, láska, ktorá v nás fenkách neustále vyhráva boje s vami páničkami, ktorý nás sem tam necháte doma ležať v pelechu a nepustíte nás do postele, alebo žé nás rozmaznávate piškótami, ktoré už aj my fenky vieme, že stoja za prd makový a skôr sme za poctivé odmeny, napríklad z Divej Svine. Aj tak vás ľúúúbime, rešpektujeme, počúvame a stále dúúúúfame, že nám tie Losie Bobky už konečne objednáte! ..ako sme už vyššie spomínali, u nás je vzácna každá žienka, a to po celýýý rok! V tento deň je ale o dôvod viac darovať kyticu tulipánovu, venovanú z lááásky

Máš k tomu čo povedať? BAF!

BIO má zmysel

Na surovinách nešetríme. BIO certifikát je pre nás zárukou udržateľnosti výroby, pôvodu a kvality.

Späť k prírode

Recyklujeme, eliminujeme plasty a chémiu, využívame overené a lokálne zdroje.