Dnes oslavujem 5. narodeniny

Posted by Sušienka Vipetová on

Toto som ja ako nedááávno vyliahnuté kurátenko, ktoré prišlo skúúmať všetky vône, ktoré svet ponúka. (kdesi v Tatrách na behačke)


Dovolím si povedať, že som osudová žienka. Zmenila som životy dvom ľudiakom, Alie a Matejovi – mojim páničkom, ktorí pre mňa začali vyrábať zdravé sušienky áááá založili rovnomennú pekáreň, Sušienkovo. Dnes plním brušká a mením stravovacie náviky spolu s mojou sestrou, Špagetkou, tisíííckam spokojných zákazníkov. Láska, pokora, úprimnosť, šťastie, všetkými týmto vlastnostiami hýrim á učím ich i ľudiakom, ktorí občas zabúdajú, že veľa psímojkošenia a lááásky uzdraví každú boľačku, či na srdci, alebo na poranenej labke z behačky. Želám si, aby všetci chlpáči mali vždy plné misky zdravého Mäsíčka a aby páničkovia nosili v batôžku iba odmeny, ktorých pôvod poznajú do pííísmená, BAF!


Narodeninové ránko, je ako každé ránko, plné škrabkania, psímojkošenia, len dnes s príchuťou Makrely, ktorá aj keď bola ukrytá v batôžku rozvoniavala všade po byte!


Keď sa pozriem spätne, tak neveriacky krúúútim hlavou nad tým, ako malý chlpáč takýchto rozmerov dokáže pohnúť ľadmi na tomto svete takou malou vecou, ako výrobou zdravých sušienok, ktorá robí šťastných mnohých z vás. Je superské, že moji páničkovia a ďalší ľudiaci, ktorí sú súúúčasťou Sušienkovskej crew vytrvalo a neustááále makajú deň čo deň na tom, aby ste vy, chlpáči, mohli aj naďalej pochrumkávať vždy čerstvú nádielku našich fajnotiek.


Touto chrumkavou náááádielkou Makrely ma dnes moji páničkovia prekvapili a zasypali môj peliešok. (ó áno, podelila som sa á nezjedla som všetko naraz, pekne si to nechám na pár dní)


Orieškovci, či Rodokmeňovci, to je úúúplne fuk, všetci si zaslúžime to najlepšie ááá to by si už mali zapísať páničkovia raz a navždy za ušká. Nie veľa hračiek, či pelechov, alebo nadrozmerná torta nás robí šťastnými, to vy ľudiaci! Vaša láskavosť, neha a nekonečne dlhé ramená, ktoré sú vždy pripravené a ochotné objímať. Ďakujem páničkom, Alie a Matejovi, že mi pri našom prvom stretku Alie, škeriac sa radosťou (ten jej vyradostený úúúsmev si budem pamätať navždy, i keď ho mám každý deň pred očami, ten prvý bol nezabudnuteľný), dovolila rozviazovať jej šnúúúrky od topánok. Veru, už mi nikam neušli a že to boli moji osudový páničkovia si píš! Všetci sa tu na tomto guľatom svete stretávame z dôvodu naplnenia maximááálneho šťastia a našou psou povinnosťou je robiť šťastnými jeden druhého, lebo najviac na svete vždy bolo a bude šťastie a zdravie, ktorého treba mať plný batôžtek.


Á tutó sa už serírujúúúú šťavnaté raňajky. Podáva sa Mäsíčko - Zverina a podelíme si ho spoločne, lebo som super sestra!


A nech sú moje narodeniny plné radosti a nech sa máme všetci šťastne, dovolila som si urobiť akcijošku týždňa, ktorú môžete kamoškovia využiť na nákup s 10% zľavou na čokokoľvek, zľavový kód: VSETKONAJLEPSIESUSIENKA