Daruj Mäsíčko útulkáčom!

Posted by Sušienka Vipetová on

Šťastné a chrumkavé Vianoce všetkým chlpáčom!

Presne takto znie naše každoročné heslo Vianoc, BAF! Spolu so Špagetkou sme si ale tento rok povedali, že nieto krajšieho ukončenie roka, ako pomôcť kamošom-chlpáčom, ktorí nemajú momentálne toľké šťastie a musia kdesi “čakať” na svoj budúúúci vysnívaný domov... Lebo niet väčšieho šťastia, ako bezhraničnej lááásky, neustáááleho škrabkania za uškami a chrumkania Divočiny k tomu :). So Špagetkou sme vymysleli super akcijošku!


Po celý December budeme spoločne pre týchto chlpáčov-čakateľov zbierať jedlo. Každým nakúpeným Mäsíčkom, ktoré nakúpia vaši páničkovia pre vás, podporíme chlpáčov v útulku jednou konzervou až do konca Decembra my. Všetky takto vyzbierané Mäsíčka potom poputujú do útulkov, ktoré si spoločne vyberieme. Dovolili sme si navrhnúť nejaké útulky, celý výber je však na vás a preto hlasujte, ktorý z vybraných získa najviac podpory a tam konzervy poputujú, BAF!Tak čo kamoško, nebodaj ťa chytili hlady? O dôvod viac, prečo nakúpiť a podporiť náš milý projekt, v ktorom chceme spolu s vami prispieť na krajšie Vianoce chlpáčom z každého kúta Slovenska, či Čiech, BAF! Tak šup nakupovať a nezabudni si prihodiť aj nejaký ten stejčik, či zdravé sušienky, BAF.A aby si vedel, čím pomáhaš, naše konzervy ti v skratke predstavíme: Naše šťavnaté holistické Mäsíčko v konzerve, ktoré poputuje k chlpáčom je nielen ideálnym plnohodnotným krmivom, ale aj vhodným doplnkom stravy. Všetky naše produkty sú bez umelých prísad, dochucovadiel, konzervantov, či iných nezmyslov. Taktiež neobsahujú lepok ani obilniny! Najvyšší podiel v Mäsíčku má mäso :).


Ďalšími dôležitými zložkami sú chia semienka, sušené jablká, olivový olej z Toskánska, bylinky, ktoré si spracovávame sami (listy púpavy, žihľava dvojdomá, mäta pieporná, petržlenová vňať) a zelenina, ktorá pochádza z našich vlastných sušienkovských polí. Naše holistické Mäsíčko poskytuje celistvú a kvalitnú dávku živín plnú vitamínov, minerálov, antioxidantov a nenasýtených mastných kyselín, ktoré znižujú riziko kardiovaskulárnych chorôb. Správny pomer týchto látok pozitívne vplýva na zdravotný stav, vitalitu a život. Základom našich konzerv sú kvalitné suroviny z lokálnych fariem a voľne žijúcej zveri z ČR a SR.

     So Špagetkou navrhujeme tieto útulky:
Chrti v nouzi, Pes v núdzi, Útulek Tibet, Útulok Žilina, Útulok Košice a Karanténna stanica Topoľčany.

Páničkovia, navrhnite svoj útulok (do komentárov), na konci Decembra spolu vyberieme, kam Mäsíčko poputuje.