AKÝ BOL NÁŠ ROK 2017?

Posted by Sušienka Vipetová on

Rok 2017 sa vyparil rovnako, ako sa parí z našich hrncov, kde buble vývar z kostí do vašej aj našej obľúúúúbenej BIO Kraviny. Tento rok pre vás máme opäť pripravené množstvo nových fajnotiek, ale ešte sa na moment zastavíme v roku 2017, ktorý patril medzi ďalšie obľúúúbené, keďže sme ho strávili s vami, kamoškovia.

Stalo sa toho naozaj dosť. Napieklo sa množstvo noviniek na chrúmanie a tiež sme sa mohli stretnúť na všakovakých milých aj charitatívnych akciách. Nabehali sme spolu stovky kilometrov a s našim sušienkovských dogfoodtruckom precestovali hádam ešte viac, keďže sme na cestách v podstate furt.

Spoločne sme schrúmali tisíce mäsíčiek a sušienok, ktoré pre vás ručne šúúúľame! V rámci štatistiky, nelenili sme ani s chrumkavými balíčkami a odoslali sme ich viac než 5000!

Chcete sa dozvedieť ešte viac? Tak sa poďte spoločne prehrýzť našim spoločným rokom 2017, BAF!CHRUMKAVÉ MIESTO & AKCIOŠKY


Náš showroom, predajňa a továreň v jednom je miestom, kde sa odohralo toľko všelijakýýýých akciošiek, že to snáď ani nie je pravda. Ten čas fakt letí, keď robíte to, čo vás baví že, chlpáči :)

Naša panička Alie, spolu s Monikou si pre vás pripravili rôznorodé workshopy, ako napríklad vtedy, keď sme recyklovali dózy od sušienok a spoločne si upiekli granolu, či sme si namiešali Repelent do divočiny a to hneď v štyroch reprízach! Učili sme sa nielen o recyklovaní a naše filmové večery sme pojali trošku náučne, no miska popcornu chýbať nemohla! Tiež sme u nás oslavovali narodky, či už naše, alebo nášho pánička Mateja a ďalších členov PFF crew!

ZMENILI SME NÁZOV NA PET FARM FAMILY


Špagetka, uč sa po anglicky, lebo Sušienkovo je už Pet Farm Family! Chytáte sa za ušiská, kamoškovia? Nebojte sa, zmenili sme len názov, aby sme mohli ísť aj do sveta... My a naša filozofia ostávajú rovnaké!
FOR PETS 2017


Chlpáč kam len oko dovidí! Presne takto to vyzeralo na For Pets 2017 v pražských Letňanoch, kde sme nemohli chýbať ani my. Stretli sme chlpáčov všetkých farieb, typov a strihov, ktorí od rááána do večera objavovali naše ručne vyrábané fajnotky!

Áááno, Špagetka, vďaka za pripomenutie – v rámci veľtrhu For Pets 2017 naši páničkovia obdržali ocenenie za produkt Zdravô, ktorý už dávno považujeme za taký malý zázrak z prírody! Sme radi, že ho ocenili aj ľudiaci z organizácie For Pets. Čo sa týka vás, ktorí Zdravô ešte nepoznáte, tak je najvyšší čas! Tu sa o ňom dozviete niečo viac...
ZDRAVÉ NOVINKY NA CHRUMKANIE, ČI ZAHNANIE HLADU


Naši makači z Pet Farm Family továrne sa s nami naozaj nenudia! Pod vedením technickým & teoretickým (dohliada náš šéfko Lukáš) zostavujeme komplexné jedlo pre chlpáčov, ktoré je výživné a plné kvalitných surovín! Opäť sa nám to podarilo a vám to veľmi chutí! Potešili sme aj tých, ktorí majú problémy s trávením ááá ešte donedávna si s tým nevedeli poradiť.... Ponúkli sme teda vývary, po ktorých sa vždy, rovnako ako po sušienkach, len zapráši!

To mi pripomína – ako ste sa tak pustili do Temných Losích bobkov, tak sme ich pre vás museli tri krát doplniť a z limitovky sa pravdepodobne stane stálica (síce v inej podobe, ale na túto novinku si budete musieť počkať).
DOBRÝ TRH


Django, Rita, Ozzy, Grey, Theon, Sam, Soren, Dexter, Šani, Fargo, Leo, Gigi, Ela, Dami, Tofi, Cairo, Riki, Picúrka, Frasier, Tywin, Luigi, Blondie, Flo, Leia a mnoho ďalších z vás nás po celý rok sprevádzali s našim sušienkovskym dogfoodtruckom na Dobrom Trhu. Všetkým vám patrí veľká vďaka za podporu a priazeň a my sľubujeme, že budeme minimálne tak pracovití, ako za posledné roky.
AKCIOŠKY "PRAŽSKÉHO TYPU"


Fúúúziky nám vo vetre viali, ako sme sa na všetky akcie za vami ponáááhľali, BAF! A že ich tento rok opäť bolo požehnane veľa. Apetit piknik, Dyzajn market, Lemarket, máme radi aj Prosecco, Foodparade a sem-tam nás odplavilo aj na Náplavku. Tento rok sa na nás môžeš tešiť zas.
POMOC ÚTULKÁČOM


U nás sa riadime heslom, že je potrebné pomáhať nielen cez vianoce, ale ce-lo-roč-ne! Pravidelne sa zapájame do projektov, ktoré podporujú útulkáčov, či chlpáčov, ktorí nemajú toľko šťastia ako my. Aj vďaka vám a vašim páničkom, ktorí zavítali do Chrumkavého miesta a nakúpili zdravé jedlo nielen pre vás, ale aj pre psíkov bez domova, v rámci akcie POMOC PRE ÚTULKÁČOV, ktorá beží nepretržite po celý rok.


2017 je teda fuč a my sa nesmierne tešíme na ten nastávajúci. V ňom nás opäť čakajú nekonečné prechádzky v divočine, množstvo testovania nových príchutí, ale aj viac sezónnych fajnotiek. Nóóó, ja si myslím, že je na čo sa tešiť, kamoškovia! Dosť bolo teda čítania a hurááá na behačku. Poďme si spolu užiť ďalší chrumkavý rok, BAF!