Design Shaker 2016

23 March 2016/ Akcie a trhy Cloud7 Doplnky

Kamoškovia, chlpáči. Design Shaker 2016 máme úúúspešne za sebou! Bolo to prvýkrát čo sme sa kedy nejakého veľtrhu zúčastnili a poviem vám, bola to veľká paráda! Kto nás nestihol móže ľutovať. Nasmiali sme sa, spoznali sme sa a aj sme sa boštekovali s viacerými z vás...

Konečne ste tu nášu Clouďácku lásku mohli ohmatať vlastnými labkami, téda rukami, sorinko páničkovia, mne sa to vždy pletie! Lebo raz hmatať je viac ako tisíckrááát počuť, či vidieť!


Cestovné deky, doplnky a chlpáč Johan :)Hlásali sme opäť a zas o dôležitosti podpory FAIR TRADE! O tom, že pri kúpe pelechu je potrebné riešiť každý detail, teda pokiaľ vám záleží na tom, odkiaľ sa tu vzal a či „nevyrástol“ pod niečimi rukami v Bangladéši na pásovke, s prímesou „ingrediencií“, ktoré väčšina lacných pelieškov obsahuje. NIE! U nás máme radi ručnú prácu – láskavú, milú, poctivú!


Obojky a vôdzky všeho druhu


Poviem vám, z toho čo mi ľudiaci počas celého dňa nabonzovali sme boli so Špagetkou veľmi milo prekvapené, koľkým z vás na tom záleží a koľkí riešite pôvod a vznik takého pelechu. Meníte sa. Vy ľudiaci ste takí drsňáci len navonok, no vnútri vám, rovnako ako nám, nie je jedno, čo kupujete!


Cestovné tašky a deky


Preto sme si pre vás pripravili špeciálnu akciošku -25% na vybrané dizajnové kúsky, BAF! Nájdeš tu pelechy z Bio bavlny, koženné obojky, vodítka, cestovné deky z ovčej vlny a bio bavlny, či iné fajnotky, ktoré musíš vyskúšať na vlastnej koži! :)


Tak čo, zbiehajú sa ti slinky kamoško?
Nájdeš ich v podstránke Zľavy, BAF!Máš k tomu čo povedať? BAF!

BIO má zmysel

Na surovinách nešetríme. BIO certifikát je pre nás zárukou udržateľnosti výroby, pôvodu a kvality.

Späť k prírode

Recyklujeme, eliminujeme plasty a chémiu, využívame overené a lokálne zdroje.