Náš rok 2015 v skratke!

31 December 2015/ Infoblog

Finišujeme tento krásny rok áááá musíme povedať, žé sme ani netušili, že sa toho tóóóóóľko veľa udialo!

Tápame v pamäti ako sme ešte v Januári behali hore-dole, kým sme našli ten pravý flek, kde si rozložíme naše saky-paky! Á od toho dňa sme sa nezastavili! Ako sme v Januári začali nakompletku prerábať priestory vypuklo v Sušienkove obrovské odhodlanie priniesť vám, chlpáčom, samé namakané fajnotky, plné mäsíčka z lokálnych surovín od farmárov, ktorí milujú zvieratká rovnako ako my dve! Sušienky, sušené stejky, či holistické konzervy. To všetko obsahuje naše psie menučko dnes.

Sušienkovo Špagetka
Sme šťastné, že sme so Špagetou súúúčasťou tejto našej veľkej famílie zvanej Sušienkovo, v ktorej vítame každého jedného spokojného stravníka. Vďaka vám, chlpáči, za podporu v tomto roku áááá už teraz sa tešte spolu s nami na nový rok 2016, ktorý, ako inak, bude plný samých chrumkavých noviniek.

Užite si tento posledný deň, zababušte sa pod perinu k páničkom a keď započujete to silné prdenie vonku, berte to ako veľmi nepríjemnú reakciu tráviaceho traktu nejakého suseda, ktoréému (segíňovi) zle strávila kapustnica.


Hajlajty 2015:15. FEBRUÁR

Upieklo sa Sušienkovo (vítame sa v nových priestoroch našej chrumkavej pekárne, vzali sme to pekne od podlahy a od základov – bola to poriadná makačka!)

Sušienkovo rekonštrukcia

11. APRÍL

Veľkolepé uvítanie ŠPAGETKY – Od toho dňa ubehlo už veľa dnííííííí, stále však neprestávam dúfať, že ten pes (snááď) jedného dňa pochopí, že mi nemá šliapať po hlave keď spím, vyjedať (nenápadko) z mojej misky, kusať mi do zadku, prdieť mi pod nos...25. APRÍL

Jakubák, Dobrý trh – Dobrý trh v Bratislave je naša srdcovka, tam to máááme obe rady! Každý jeden má svoje čaro, všade vôkol šikovní ľudiaci, krááásne vecičky á slnkom zaliata ulička!1. MÁJ

Rozhovor v časopise MIAU – žéééééé celostranová fotografia mňa v mňiau?

Sušienkovo rozhovor pre časopis Miau

6. JÚN

Trnavsky Rínek – Náš prvý ríííínek vôbec. Sme si ho nevedeli vynachváliť, veľmi príjemné a nezabudnuteľné miesto v srdci mesta, ľudiaci usmievaví a milí!30. JÚN

Psysvedčenie – Sme skoro odpadli koľko z váááás sa do tejto súťaže zapojilo! Máte u nás obdiv kamoškovia, ako počúvate celoročne... Tó chce veľa síííl, cvičenia á koncentrácie!

Sušienkovo rozhovor pre časopis Miau

6. JÚL

Streetfood Holešovice a naše prvé ofiko uvedenie nášho degustačného menu pre psy, a.k.a. chlpáčov. DEGUSTAČNÉ MENU PRE PSY – takto sme uviedli pri stááánku na scénu našu novú uvítačku o ktorej sa potom rozkríííklo á tešili sa z nej všetci chlpáči široko ďaleko, BAF!24. JÚL

Uvedenie novej príchute DIVOČINA a vylepšené NOVÉ RECEPTÚRY – Napiekli sme sušienky s novou vymakanou receptúúúúrou a uviedli sme novú príchuť, Divočina! Všetko z voľne žijúcich zvieratiek , ktoré majú za sebou šťastný život, zeleninkou, ovocím a bylinkami od bio farmárov a tetušiek bylinkárok.

Sušienkovo nove príchute

28. AUGUST

Tour de Prague (Pražská pikniková prepadovka na dvoch kolesách)31. AUGUST

Uvedenie novej fajnotky na našom MENU lístku – HOLISTICKÉ KONZERVY ááá hneď 2druhy, žé Rybacina a Zverina. Uvítacia páárty bola ako svet, sme sa všetci dožrali ako také Divé svine!! :D

Sušienkovo konzervy

1. SEPTEMBER

Ice Cream Festival – to bola fajnová akcioška, všade vôkol sladko až za ušami, od výýýmyslu sveta zmrzlín pre ľudiakov áááá kornútková degustačka chrumkavých fajnotiek v našom Sušienkovskom polotieni pre chlpáčov, BAF!7. SEPTEMBER

Profit – Sušienkovo si šáhlo už aj do podnikateľskéj sfééééry á ujo redaktor nás prišiel navštíviť až z ďalekéééj Bratislavy á nafotil mojim páničkom fešácke fotky v papučiach!

Sušienkovo rozhovor pre časopis Profit

15. SEPTEMBER

Extra panenská – boli sme sa lúúúúúčiť s babím letom. Viete si na túto oslavu predstaviť lepšiu akciošku ako DOBRÝ TRH? My nie a preto sme tam ani nesmeli chýýbať! :)9. OKTÓBER

Aeropesfest – Filmový festival a v hlavnej úlohe CHLPÁČI! Rozdáávali sme sa a nasýtili všetkých návštevníkov kina, BAF!

Sušienkovo na filmovom festivale pre psy

22. OKTÓBER

Becopets – superskááááá novonadobudnutá spolupráca s ekologickou firmou z Anglicka, ktorá miluje prírodu rovnako ako my! Á aby tie konfety búúchali ešte vyššie ták si aj pripomeňme, žé sme sa stali výhradnými dovozcami pre celú ČR.

Sušienkovo sa stáva výhradným dovozcom Becopets

1. NOVEMBER

Cloud7 – nový kámoš na palube aus BERLIN! Cestovné deky z ovčej vlny, bio bavlna, fair trade prístup a nenormááááááálne krásne prevedeníčko. Toto sme si museli vziať pod labky tiež, BAF!

Sušienkovo sa stáva výhradným dovozcom Becopets

29. NOVEMBER

Spúšťame náš nový web! Plne responzívny (tjst. fičiaci už aj na smarfónoch, tabletoch), s novinkami od Cloud7 a ďalšími vychytávkami!

Sušienkovo sa stáva výhradným dovozcom Becopets

17. DECEMBER

Balíme posledné vianočné objednávky, tento rok sme síce stránku z dôvodu záplav objednávok nevypli, no mali sme k tomu veľmi blízko. Tieto Vianoce si pod stromčekom našlo naše fajnotky viac ako 500 chlpáčov, šialené!19. DECEMBER

Posledná sobota pred Vianocami, boli sme na 4 akciách súčasne: Lemarket Praha, Dobrý Trh Bratislava, Malá Amerika v Brne ááá Boutique Market v Prahe – Darčeky na poslednú chvííííľu sme vybavili len tak tak.

31. DECEMBER

Hlavne veľa zdravíčka a doschrumkania v novom roku, chlpáči! PFFffff 2016 & ďakujeme, BAF!Menovite ďakujeme tebe:
Jackson, Hercule, Mauro, Chicka, Biba, Andree, Haru, Picúrka, Carmen, Jessica, Eddie, Django, Amynka, Happy, Blacky, Blackie, Deny, Alik, Róza, Frankie, Bady od Řeky Novohradky, Nabu, Zdenko, Oliver, Roxy, Bossko, Manolo, Ruby, Sisi, Jimmy, Riki, Berry, Dreamko, Riuška, Raylinka, Keysi, Max, Monty, Bris, Ajva, Emiliana, Justin, Quido, Bonenko, Sofi, Fionka, Dami, Naomi, Ella, Leušiatko, Nathan, Nix, Hercule, Jessie, Zuza, Majlo, Keyla, Zara, Bono, Vesna, Mášenka, Alice, Heidy, Bodka, Charlie, Dejsinka, Lexi, Karolko, Robinko, Cafiza, Faraónko, Lillynka, Bellôčka, Eddy, Mou, Kocca, Macko, Maggie, Vici, Classy, Civik, Akiro, Ennie, Daro, Tara, Marley, Maya, Molly, Nudo, Jack, Fleir, Ťapka, Čenda, Maxim, Naomi, Tywin, Frasier, Lili, Dasty, Gaston, Babsi, Kuba, Kibo, Luna, Pushu, Elinka, Kája, Pepko, Flo, Čika, Bailynka, Pluto, Sammy, Lesanek, Andy, Niki, Reno, Madlenka, Whiskey, Scooby, Mimi, Rolex, Bella, Corey, Xarra, Cherry, Sunny, Roxi, Cibko, Otillia, Tonko, Šimonko, Snatch, Amy, Bubo, Kapinka, Riki, Grey, Ozzy, Leo, Hnedulín, Hidalgo Isis Wind, Alan, Mia, Salko, Gibo, Ajka, Simba, Favorko, Kajča, Oskar, Oskar Black, Marcel, Dexter, Sadie, Fido, Adelka, Chivko, Tina, Kuko, Isinka, Sally, Hugo, Marlon, Capari, Kaili, Shaggy, Kenny, Timpi, Máša, Argo, Tessi, Baxter, Štufko, Bruno, Igi, Orin, Chester, Linduška, Ebby, Čibko, Sárinka, Arlettka, Teddko, Pišta, Chillinka, Nelly, Leila, Nikolo, Yogi, Gaetano, Bastien, Ebi a veľa veľa ďalším, BAF!


Máš k tomu čo povedať? BAF!

BIO má zmysel

Na surovinách nešetríme. BIO certifikát je pre nás zárukou udržateľnosti výroby, pôvodu a kvality.

Späť k prírode

Recyklujeme, eliminujeme plasty a chémiu, využívame overené a lokálne zdroje.