Šťastné a chrumkavé chlpáči!

23 December 2015/ Vianoce

Ho Ho Ho, chlpááááči, je to tu! Psiježiško už zajtra navštívi všetky naše pelechy!

My so Špagetkou vieme, že byť celý rok poslušné je riadna fuška, preto držíme labky, aby sme si všetci pod stromčekom našli aspoň čosi malinké, aj keď všetci vieme, že Vianočky sú o niečom dôležitejšom ako o hmotných fajnotkách BAF!

Vianočky sú čas, kedy by sme sa všetci mali zastaviť a byť spolu na jednej kôpke, užívať si jeden druhého, len tak sa pelešiť v pelechu, či chrumkať niečo fajnového pod zub. Buďme radi chlpáči za teplé miestečko pri krbe, či vyhrievanú parketovú podlahu, vždy čerstvé granulky, či sušienky alebo mäsíčko v miske. Za každé pohladenie za uškom, na brušku či kompletnej masáži celého nášho krehkého telíčka!

My, chlpáči, vieme byť pôžitkári a vieme si vážiť každého jedného ľudského gesta! Lebo osobne si so Špagetkou nevieme predstaviť lepšieho darčeka ako poriadnej behačky na raňajky, po poobednej sieste a pred večerou, kedy stretneme aj veľa našich kamošov! Pomedzi to sa napapať z rybacieho mäsíčka (keďže sú tie sviatky tak tématicky) ááá už len sa zohrievať a vytešovať zo spoločnej mojkačky s paničkami. Alebo rovno zalomiť a chrapkať až do ráááána bieleho.

Preto milí naši kamoškovia, chlpáči á paničkovia,
Prajeme Vám, prekrááááásne Vianočky, hlavne buďte zdraví, šťastní a nech si tieto spoločné momenty užívate čo najviac celoročne! Nech sa paničkom splnia všetky sny a plány do ďalšieho roku a nech vás denne venčia aspoň 3 kráát,, nech máme každý chlpáč veľa pohybu, lebo na ten sme boli stvorení.


Užívajte si jeden druhého, a ten druhý a prvý tretieho, mojkajte sa čo budete vládať, nepapajte ľudské dobroty od stola, lebo po tých vás zduje, alebo rovno vás to vyženie na večernú kakačku (á to ešte stále obstojíte dobre)! Nezabudnite, žiadne bravčové kolienko (!!!), kyslá kapusta (!!!!), rízečky (!!!), klobáska korenená (!!!), huby (!!!), čokoláda (BAF!!!!), či koláčiky. Všetko je totiž plné vecí, ktoré pre nás nie sú vhodné.


Tfuj, tfuj, nech vás pod stromčekom čakajú samé zdravé, chrumkavé prekvapenia.

Šťastné a Chrumkavé, kamoškovia naši,
s pozdravom vaša Sušienka a Špagetka, BAF!

Máš k tomu čo povedať? BAF!

BIO má zmysel

Na surovinách nešetríme. BIO certifikát je pre nás zárukou udržateľnosti výroby, pôvodu a kvality.

Späť k prírode

Recyklujeme, eliminujeme plasty a chémiu, využívame overené a lokálne zdroje.