Prvé pelechy, ktoré vymeníte za pohodlnú posteľ!

Posted by Sušienka Vipetová on

Volám sa Suši, mám 3 roky a za svoj život som už vystriedala viac ako 8 pelechov, ktoré ma dokopy stáli viac ako tieto naše Cloud7 novinky! Možno to trochu znie, ako tá najotrepanejšia fráza z telešopingu, ale taká je pravda chlpáči.

Práve preto sme sa rozhodli spolupracovať so skvelou a šikovnou firmou od Nemčúrov, ktorá má rovnako ako my, rada prírodu, chlpáčov a zvieratká, nie je im jedno, z akých materiálov sú ich produkty vyrábané a Eko a Bio sú pre nich taktiež základnými kameňmi, od ktorých sa odrážajú pri výrobe týýýých najpohodlnešjích pelechov, aké sme kedy mali možnosť „okoštovať“. Nielen, že sú krásne minimalistické, ale sú aj do detailu prepracované. Rovnako ako na detaily, dbajú aj na pôvod materiálov a dohliadajú na to, aby pochádzali z Fair Trade fariem a firiem. Cena sa nám na prvý „omak“ síce zdala vyššia, no keď sme videli, aké sú ich pelechy a produkty kvalitné, vieme, že toto sú konečne tie pelechy, ktoré sú na celýýý život a dáme za ne všetky labky do ohňa!Pohodlná novinka: Sleepy Deluxe


Aktuálne pre vás chlpáči máme v ponuke 5 druhov pelechov (mimo matracov). Dnes sa zameráááme na Sleepy Deluxe. Škááála farieb takmer reprezentuje ročné obdobia, Ružová-Jar, Zelená-Leto, Tekvička-Jeseň, Sivááá –Zima. Špagetka si už vybrala Ružový a mne sa zas páááči Tekvičkový, lebo je taký žiarivý a chutný, že by som sa doň najradšej zakusla, BAF!


Okrem toho, že matrac pelecha obsahuje aj poctivú bavlnu a to až v 100% výplne, využíva taktiež rovnaký systém prešitia, aký nájdete aj v matraoch pre ľudiakov. Ten zaručí stálosť pelecha aj po niekoľkých rokoch používania a je určený aj pre veľkých chlpáčov ťažkej váhy!


Takže už žiadne vyležané pelechy až na tvrdú zem. Tento pelech si zamilujú aj vaši paničkovia! Konečne niekto múúúdry rozmýšľal a vymyslel úchytky na prenášanie. Keby ste videli, koľko sa naši paničkovia natrápili, keď nám asi 1000x niesli pelech z auta domov a naopak…


Čó by sme ešte tak radi vyzdvihli je fakt, že keď sa pozriete na tento skvost Tekvičkový, vidno, že ho zmajstroval niekto, kto má vo vkuse jasno! My to vieme, lebo sme tieto šikovné ručičky, ktoré nám dbajú o naše pohodlie navštívili. Volá sa Petra Jungebluth a niekoľko rokov sa venovala móde pre ľudiakov. Veru, pracovala ako módna dizajnérka u takých známych mien, akými sú Strenesse, Tommy Hilfiger, či Liz Claiborne.

Mne so Špagetkou tieto mená nič nehovoria, ale z mňamózneho vylihovania vieme, že pre chlpáčov vytvorila pelechy snov, ktoré dokonca ani našim ľudiakom tie pekné obývačky svojim zjavom nepokazia.

Nájdeš ho v podstránke Pelechy, prípadne môžeš
použiť skratku cez tento odkaz, BAF!