Vitajte na našom novom blogu + Predstavenie novinky: Svetlušky

06 December 2015/ Doplnky Novinky

Ahojte chlpáči, vítame vás na našej prvej blogérskej postovačke!

Pred pár dňami sa v Sušienkove udiali veľké veci a takto pred týždňom sme pre vás spustili nový web, ktorý je plný fajnotiek, či všakovakých doplnkov! Web je responzívny, takže suprovo pofičí aj na vašich mobiloch, či tabletoch. V sekcii kontakt odteraz nájdete zoznam predajných miest a pribudla aj nová sekcia blog, kde vám budeme prinášať infošky z nášho života, života iných chlpáčov, budeme viesť zdravotnú poradňu, či predstavovačku noviniek, ktoré pribudli na náš web. A že ich je!


Žiarivá novinka: Svetluška


Keďže tu už do mňa Špageta šťúúúcha, že mám začať Svetluškami, ktoré sú našou povinnou výbavou hlavne teraz v zime, kedy sa rýýýchlo stmieva a zvykne byť mlhovno, tak začnem práve nimi!

Tááák toto je vám, milí chlpáči, veľká vychytávka! Vyrába sa v 5tich farbách a chráni vás pri nepriaznivom počasí a v tme tým, že je vás lepšie vidno.Dokonca sa naši páničkovia rozprááávali, že ju používaju aj najprofi záchranárski chlpáči, ľudiaci športovci, či horolezci – žééé žiadne Bééééčka! V režime svietenia vydrží svietiť čosi vyše 100 hodín a ak ju chcete blikavúúú tak táá to dá aj niečo okolo 250 hodín. So svetluškou nás v okruhu piatich kilometrov vidia úplne všetci, Je na totálku vodotesná a odolná aj voči nárazom Špagety.

Je skrátka stavaná aj pre tých najväčších drsňákov a vydrží všetky povetrnostné podmienky. Svetlušku si ideálne nechajte nainštalovať na obojok, alebo zimomravé typy (akými sme my dve) na bundičku, nech je dobre vidieť. Keď vám ju pániček zapne tak svieti, alebo bliká ostošesť.

Toto je vychytávka, ktorá proste v Sušienkove nesmie chýbať!

Nájdeš ju v podstránke Doplnky, prípadne môžeš
použiť skratku cez tento odkaz, BAF!

Máš k tomu čo povedať? BAF!

BIO má zmysel

Na surovinách nešetríme. BIO certifikát je pre nás zárukou udržateľnosti výroby, pôvodu a kvality.

Späť k prírode

Recyklujeme, eliminujeme plasty a chémiu, využívame overené a lokálne zdroje.