For Pets 2016

11 April 2016/ Forpets Praha Vystava

For Pets 2016 v Prahe je úúúúúúspešne za nami a my sa nesmierne tešíme z vašej priazne, chlpáči.
Konečne sme sa s viacerými z vás mohli spoznať osobne. Vy ste zas mohli veľa vecí ovoniať
(Mydlošov, Krémo), ochutnať (Sušienky, Zverinu, Stejky či Rybacinu) :).


Chlpáči všetkých typov a druhov!

Bol to prekrásny 4dňový maratón plný milých stretnutí s vami, kamoškovia naši! Becopets, Cloud7 a v neposlednom rade naša zdravá pekáreň Sušienkovo. Počas uplynulých dní sme vám prezentovali všetky tieto milé a zdravé značky pod jednou strechou, na oooobrovskom a našom vôbec prvom veľtrhu túto v Pražke stovežatej.

Užívali sme si chrumkačku, hrali sme sa a aj naše víkendové MENU PRE CHLPÁČOV
si vyňuchal nie jeden okoloidúci chlpáč, BAF!


Rady na menučko a fajnotky!For Pets Grand Prix 2016 pre našu Zverinu!Na čo sme na našich ľudiakov v Sušienkove veľmi pyšné je fakt, že sme si v rámci celého veľtrhu vybojovali hlavný titul GRAND PRIX 2016 za najlepší a najinovatívnejší produkt, čo sa len dal vyňuchať na FOR PETS. Sme vééééééľmi hepy, že môžme mať pod labkou takýchto makačov, ktorí nám domov priniesli takýto milý 40x30 formátový papierik s tak vzácnou infoškou. Ďakujeme porote For Pets, takéto vzácne ocenenie si veľmi vážime!

Nedalo sa zdokumentovať si vás uuplne všetkých, preto sa tešíme aj z tohto máála, ktoré naša pánička stíhala vôbec zachytiť (popri tom všetkom obsluhovaní, dávkovaní MENUČKA, odpovedaní na vaše zvedavé otázky.. :). Užite si spolu s nami ešte raz chrumkavú atmosféru, ktorá nás sprevádzala celým veľtrhom. Nech sa páči kamoškovia, malá fotodokumentácia našich spokojných strávnikov.


Ďakujeme všetkým!

Máš k tomu čo povedať? BAF!

BIO má zmysel

Na surovinách nešetríme. BIO certifikát je pre nás zárukou udržateľnosti výroby, pôvodu a kvality.

Späť k prírode

Recyklujeme, eliminujeme plasty a chémiu, využívame overené a lokálne zdroje.