Víkend s Jarom

Posted by Sušienka Vipetová on

Konečne nám tu v Pražke zasvietilo slniečko, ktoré nám príjemne vyhrieva naše chrbááátiky. Veď bolo na čase, už sme sa nevedeli dočkať prííchodu Jara! Dnes sme si pochrapkávali do rána bieleho až kým nás cca o pol 11tej nás naši páničkovia nevyhodili z postele!! Vrchol toto!


Raňajky šampiňóóóónov!Nakoniec sme v tom nejaké tie plusy našli, podávali sa raňajky!!! Mäsíčkové víkendové rozmaznávačky máme najradšej. Ak by nás nevyhodili z postele oni, tak vôňa Mäsíčka by nás na 100% teleportla priamo k miske! Veď oni vedia ako na nás..

Po raňajkách samozrejme kakačka, cikačka, neskôr balkónikové opaľovánky a vyhrievačky striedané s vnútro. chladením. Á vyčkávačky kým naši páničkovia doraňajkujú a hajde von na prechádzku a behačku.


Ňuchačky lesového typu, to boli vône!

V sobotu a nedeľu sme si naplno užívali dlllllhú prechádzku lesom, kde sme preskakovali mláky, ktoré sa tam vytvorili po piatkovom rýchlo daždi. Trošku sme si popri oňuchávačke všakovakých pachov zapózovali pre našu Clouďácku #springcollection. Túúú vám chceme dnes predstaviť, ták sa krochkajte fotkami, ktoré sme pre vás so Špagetkou nafotili. Á pre lepšie precítenie chvíííle si nastavte myšlienky na všade rozvoniavajúce kvety stromov, čvirikanie vtáčikov, či inej kozmickej čeľade vo vzduchu..nech to viete lepšie precítiť!

Kamoškovia, verím, že ste prežili rovnako krásny víkend a že ste si užili tieto prvé jarné lúúče do sýtosti. Prajeme Vám superský start do nového týždňa, BAF!